اَلسَّلامُ عَلَى الْمَهْدِیِّ الَّذی وَعَدَ اللهُ عَزَّوَجَلَّ بِهِ الاُمَمَ اَنْ یَجْمَعَ بِهِ الْکَلِمَ، وَیَلُمَّ بِهِ الشَّعَثَ، وَ یَمْلاَ بِهِ الاَرْضَ قِسْطاً وَعَدْلاً، وَیُمَکِّنَ لَهُ وَیُنْجِزَ بِهِ وَعْدَ الْمُؤْمِنینَ

خدایا، گرفتاری بزرگ شده، پنهان ها آشکار شده، پرده از کارها فرو افتاده، امید ها نا امید، زمین تنگ و دلگیر است و درهای خیر آسمان بسته!

یار و یاور ما تویی، گلایه هایمان را تو می شنوی و در سختی و آسانی تنها بر تو اعتماد می کنیم.

خداوندا  بر محمد و خاندان او درود فرست، همانانی که اطاعتشان را بر ما واجب کردی تا جایگاه و قدرشان را بشناسیم. پس به حق آن ها در چشم بر هم زدنی گره از کار ما بگشای …(برگرفته ای از دعای فرج)
با تبریک نیمه ی شعبان ، ولادت با سعادت خسرو خوبان، یوسف کنعان، نوید امن و امان، حضرت صاحب الزمان (عج) با توجه به توصیه ی مهم و ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر « توسّلات و توجّهات به پروردگار و درخواست کمک الهی » در خصوص این بیماری و معرفی دعای هفتم صحیفه سجادیه توسط معظم له ، از حجت الاسلام اعوانی درخواست شد با شرح مختصری از این دعا موجبات بهره مندی بیشتر اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز را فراهم آورند که به پیوست تقدیم می گردد.

در همین راستا، مختصری از فرمایشات حضرت آیت‌الله ضیاء‌آبادی برای تأمل بیشتر پیرامون وظایف فردی و جمعی ما در ابتلائات جاری جهت بهره‌مندی ارسال می گردد.