اولیای گرامی و دانش‌آموزان عزیز،

با سلام و آرزوی سلامتی، همانطور که در تقویم زبان کانون اعلام شده بود، ان‌شاء‌الله آزمون پایانی (Final)  کلاس‌های زبان کانون ترم تابستان در روز دوشنبه ۱ شهریور ساعت ۹ صبح برگزار می‌شود. جهت اطلاع از روش برگزاری آزمون، لطفاً به نکات زیر توجه نمایید:

۱- همانند ترم‌های گذشته، آزمون تمام سطوح (به‌غیراز سطح Advanced3) در سامانه آموزش مجازی مدرسه برگزار خواهد شد. آزمون سطح Advanced3 به دلیل اتمام دوره، توسط کانون زبان در نیمه دوم شهریور برگزار می‌شود که روش اجرای آن به دانش‌آموزان، اعلام خواهد شد.

۲- مدت زمان آزمون و ساعت برگزاری آن طبق جدول زیر است:

۳- آزمون به صورت تستی چهارگزینه‌ای و بدون نمره منفی است.

۴- مدت آزمون توسط سامانه به صورت خودکار از ساعت شروع محاسبه شده و پس از اتمام زمان، جلسه آزمون به صورت خودکار بسته می‌شود و فقط پاسخ‌هایی که تا زمان اتمام آزمون وارد شده باشد، محاسبه خواهد شد. لذا هنگام آزمون به مدت زمان باقی‌مانده توجه داشته باشید.

۵- در صورتی‌که در زمان برگزاری آزمون، ارتباط شما با سامانه قطع گردد، تا قبل از ساعت اتمام آزمون امکان اتصال مجدّد و ادامه آزمون وجود دارد. توجه نمایید زمان آزمون تحت هیچ شرایطی تمدید نشده و آزمون به صورت خودکار توسط سامانه به اتمام می‌رسد. لذا از اتصال پایدار و بدون قطعی اینترنت در زمان برگزاری آزمون اطمینان داشته و پیش‌بینی‌های لازم را مخصوصاً با توجه به شرایط و زمان‌بندی قطعی برق انجام دهید.

۶- هم اکنون درسی با نام Final Exam در مجموعه درس‌های دانش‌آموزان قابل مشاهده است، و نیاز است تمام دانش‌آموزان حداکثر تا روز سه‌شنبه ۲۶ مرداد وارد این درس شده و عنوان آزمون مرتبط با ترم خود را مشاهده نموده و در صورت مغایرت به مدرسه اطلاع دهند.

۷- در صورت بروز مشکل در زمان برگزاری آزمون، می‌توانید با شماره‌های ۸۸۰۴۶۹۰۲ و ۸۸۰۵۶۵۹۰ با مدرسه تماس حاصل فرمایید.

۸- نمره نهایی با ترکیب نمره فعالیت‌های کلاسی (۸۰ درصد) و آزمون پایانی (۲۰ درصد) ساخته می‌شود. نمره نهایی قبولی جهت ارتقا به سطح بالاتر ۷۵ است. (فقط در ترم‌ Advanced3  نمره نهایی ۶۰ درصد فعالیت کلاسی و ۴۰ درصد نمره آزمون پایانی خواهد بود.)

۹- نتایج کسب شده از روز سه‌شنبه ۲ شهریور در سامانه سما قابل مشاهده خواهد بود. (مسیر مشاهده نمره در سامانه: گزارش‌ها -> فوق‌برنامه -> فوق برنامه آموزشی)

۱۰- دانش‌آموزان جدیدالورود به مدرسه جهت مشاهده نمره زبان خود نیازی به سامانه سما نداشته و نمره به صورت پیام شخصی در سامانه آموزش مجازی ارسال خواهد شد.

۱۱- در صورت اعتراض به نمره نهایی می‌توانید صرفاً در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه ۲ و ۳ شهریور از ساعت ۸ الی ۱۵ با آقای زراعتی تماس بگیرید. (به دلیل نهایی شدن کلاس‌بندی، و تعطیلی دو هفته‌ای مؤسسه از ۴ شهریور، بعد از این زمان امکان پاسخگویی و پیگیری اعتراض‌ها وجود ندارد.)

۱۲- شروع کلاس‌های ترم پاییز زبان کانون ان‌شاالله از روز یکشنبه ۴ مهرماه است که کلاس‌بندی جدید دانش‌آموزان متعاقبا اعلام می‌گردد.

امیدواریم با تلاش دانش‌آموزان عزیز و برنامه‌ریزی مناسب، آمادگی لازم برای شرکت در این آزمون را کسب کرده و همه عزیزان با موفقیت این ترم را سپری کنند.