اولیای گرامی و دانش‌آموزان عزیز،

با سلام و آرزوی سلامتی، همانطور که در تقویم زبان کانون اعلام شده بود، ان‌شاء‌الله آزمون پایانی (Final) ترم بهار در روز پنج‌شنبه 29 اردیبهشت برگزار می‌شود.

لطفاً به نکات زیر توجه نمایید:

1- آزمون این ترم در برخی از سطح‌ها و پایه‌ها به صورت حضوری طبق برنامه زیر برگزار خواهد شد:

پایهسطحزمان
ششمتمامی سطح هازنگ مشاوره
هفتم و هشتمRun4 تا Pre1زنگ فوق برنامه
نهم و دهمInter2 تا High3۱۳:۱۵ الی ۱۴:۳۰

2- با توجه به جدول فوق، اسامی دانش‌آموزانی‌که آزمون آنها به صورت حضوری در مدرسه برگزار خواهد شد طبق این لیست است.

3- آزمون سایر سطح‌ها و پایه‌ها، همانند ترم گذشته، ساعت 15 در منزل برگزار خواهد شد.

4- آزمون سطحAdvanced3  به دلیل اتمام دوره، توسط کانون زبان در نیمه اول خردادماه برگزار می‌شود که روش اجرای آن به دانش‌آموزان، اعلام خواهد شد.

5- تعداد سوال و مدت آزمون هر سطح طبق جدول زیر است:

6- لطفاً و حتماً نکات مهم برگزاری آزمون را که در این فایل وجود دارد با دقت مطالعه نمایید.

7- از روز دوشنبه درسی با نام Final Exam در مجموعه درس‌های دانش‌آموزان قابل مشاهده بوده، و نیاز است تمام دانش‌آموزان حداکثر تا پایان روز سه‌شنبه 27 اردیبهشت وارد این درس شده و عنوان آزمون مرتبط با ترم خود را مشاهده نموده و در صورت مغایرت به مدرسه اطلاع دهند.

8- جهت دریافت نظرات شما درباره کلاس‌ها و دبیران زبان و اعلام آن به کانون زبان، فرم نظرسنجی از کلاس‌ها آماده شده‌ و در ابتدای صفحه همین درس Final Exam قرار گرفته است، زمان تکمیل فرم از روز دوشنبه تا روز قبل از آزمون است، لذا لطفاً این فرم را نیز تکمیل نمایید.

9- نتایج کسب شده از روز سه‌شنبه 3 خرداد در سامانه سما قابل مشاهده خواهد بود. (مسیر مشاهده نمره در سامانه: گزارش‌ها <- فوق‌برنامه <- فوق برنامه آموزشی)

10- در صورت اعتراض به نمره نهایی می‌توانید روز‌‌ چهارشنبه 4 خرداد ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵ با آقای زراعتی تماس بگیرید.

امیدواریم با تلاش دانش‌آموزان عزیز و برنامه‌ریزی مناسب، آمادگی لازم برای شرکت در این آزمون را کسب کرده و همه عزیزان با موفقیت این ترم را سپری کنند.