اولیای گرامی و دانش‌آموزان عزیز،

با سلام و آرزوی سلامتی، با توجه به تصمیم جدید کانون زبان ایران، آزمون میان ترم برای تمامی سطوح برگزار می‌گردد. این آزمون برای دانش‌آموزان مدرسه روزبه در روز پنج‌شنبه ۲۰ آبان برگزار می‌شود. جهت اطلاع از روش برگزاری آزمون، لطفاً به نکات زیر توجه نمایید:

۱- آزمون تمام سطوح در سامانه آموزش مجازی مدرسه برگزار خواهد شد.

۲- هم اکنون درسی با نام Midterm Exam در مجموعه درس‌های دانش‌آموزان قابل مشاهده است، و نیاز است تمام دانش‌آموزان حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۱۹ آبان وارد این درس شده و عنوان آزمون مرتبط با ترم خود را مشاهده نموده و در صورت مغایرت به مدرسه اطلاع دهند.

۳- روش برگزاری این آزمون مانند آزمون‌های پایانی ترم‌های گذشته می‌باشد. با این تفاوت که بخشی با عنوان «شنیدن» (Listening) به آن اضافه شده است. در هر صفحه از این بخش یک صوت بالای صورت سؤال قرار داده شده است. ابتدا باید دانش آموز صوت را شنیده و سپس به سؤال مربوطه پاسخ دهد.

۴- جهت آشنایی با روش پاسخ به سوالات قسمت «شنیدن» (Listening)، یک آزمون آزمایشی با نام Listening Exam for Test در همان درس Midterm Exam ایجاد شده است که نیاز است تمام دانش‌آموزان قبل از شروع آزمون اصلی خود، در آن شرکت کنند تا با تسلط کافی وارد آزمون اصلی گردند.

۵- مدت زمان آزمون میان ترم و ساعت برگزاری آن طبق جدول زیر است:

۶- آزمون به صورت تستی چهارگزینه‌ای و بدون نمره منفی است.

۷- مدت آزمون توسط سامانه به صورت خودکار از ساعت شروع محاسبه شده و پس از اتمام زمان، جلسه آزمون به صورت خودکار بسته می‌شود و فقط پاسخ‌هایی که تا زمان اتمام آزمون وارد شده باشد، محاسبه خواهد شد. لذا هنگام آزمون به مدت زمان باقی‌مانده توجه داشته باشید.

۸- در صورتی‌که در زمان برگزاری آزمون، ارتباط شما با سامانه قطع گردد، تا قبل از ساعت اتمام آزمون امکان اتصال مجدّد و ادامه آزمون وجود دارد. توجه نمایید زمان آزمون تحت هیچ شرایطی تمدید نشده و آزمون به صورت خودکار توسط سامانه به اتمام می‌رسد. لذا از اتصال پایدار و بدون قطعی اینترنت در زمان برگزاری آزمون اطمینان داشته و پیش‌بینی‌های لازم را انجام دهید.

9- در صورت بروز مشکل در زمان برگزاری آزمون، می‌توانید با شماره‌های ۸۸۰۴۶۹۰۲ و ۸۸۰۵۶۵۹۰ با مدرسه تماس حاصل فرمایید.

امیدواریم با تلاش دانش‌آموزان عزیز و برنامه‌ریزی مناسب، آمادگی لازم برای شرکت در این آزمون را کسب کرده و همه عزیزان با موفقیت این ترم را سپری کنند.