فوق‌برنامه

دبیرستان روزبه در دوره اوّل به جهت شناخت و شکوفایی هرچه بیشتر استعدادهای دانش‌آموزان و پاسخ‌گویی به نیازهای متنوّع ایشان، همه ساله اقدام به برگزاری کلاس‌های فوق‌برنامه آموزشی و ورزشی می‌نماید. شرکت در این کلاس‌های که در روزهای پنج‌شنبه برگزار می‌گردد، به صورت اختیاری بوده و دانش‌آموزان می‌توانند بر اساس علایق و اولویّت‌بندی خود در این کلاس‌ها شرکت نمایند.

کلاس‌های آموزشی فوق‌برنامه مجموعه‌ای از کلاس‌های علمی، کارگاهی، هنری، رایانه‌ای و یا مهارتی است که در متن برنامه روزهای پنج‌شنبه دبیرستان ۱ برگزار می‌شود. توضیحات بیشتر در ارتباط با عناوین این کلاس‌ها در ادامه آمده است.

علاوه بر برنامه عمومی دبیرستان ۱، کلاس‌های ورزشی فوق برنامه برای دانش‌آموزان علاقه‌مند در روزهای پنج‌شنبه بعدازظهر برگزار می‌شود. این کلاس‌ها که شامل والیبال، فوتبال، بسکتبال و تیم شنا می‌باشد، با توجه به استقبال دانش‌آموزان و علاقه‌مندی ایشان برگزار می‌شود.

آشنایی با حدیث
سازه ماکارونی
مکانیک خودرو

برخی از عناوین کلاس‌های فوق‌برنامه آموزشی

دفترچه راهنمای کلاس‌های فوق‌برنامه

دانش‌آموزان عزیز می‌توانند پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای کلاس‌های فوق‌برنامه و اطلاع از کلاس‌های ارائه شده در این نیم‌سال، به منظور ثبت‌نام و اعلام اولویت‌های خود در هریک از کلاس‌های فوق‌برنامه آموزشی و ورزشی از لینک ثبت نام مقابل (که در بازه ثبت‌نام قرار داده می‌شود) استفاده نمایند.