بسم الله الرّحمن الرّحیم
پدر و مادر گرامی، دانش‌آموز عزیز،

ضمن تبریک سال نو، همانطور که قبلاً به اطّلاع رسید، با توجّه به تداوم تعطیلی مدارس، محتوای آموزش مجازی از روز ۱۶ فروردین ماه به منظور ادامه‌ی برنامه‌ی آموزشی دبستان در دروس اصلی به صورت فیلم، اسلاید و فایل‌های صوتی آموزشی توسّط آموزگاران محترم دبستان آماده و به صورت هفتگی در اختیار شما قرار می گیرد. به منظور استفاده بهتر از این محتواهای آموزشی به این نکات توجّه نمایید:
۱. برنامه‌ی آموزشی به صورت هفتگی در بخش آموزش مجازی هر پایه ارائه می شود.
۲. دانش آموزان با توجّه به برنامه، فایل محتوای آموزشی را دریافت کرده و استفاده نمایند.
۳. بدیهی است نقش اولیا محترم در ایجاد محیطی ساکت و مناسب برای بهره گیری بیشتر انکار ناپذیر است.
۴. توصیه می‌شود به منظور رفع اشکال احتمالی هر محتوا چندین بار مرور و تمرین شود.
۵. تکالیف روزانه همچون گذشته به تناسب درس‌های آموزش داده شده، در بخش تکالیف هر پایه به صورت هفتگی ارائه خواهد شد. لازم است همچون گذشته ضمن توجّه به انجام مناسب تکالیف و رعایت نکات زیبا و مرتّب نویسی، ساعت انجام تکالیف در دفتر یادداشت در هر روز ثبت شده و توسّط اولیا امضا شود.
۶. توصیه می‌شود فعّالیّت های درسی بر اساس یک زمان بندی منظّم و ثابت روزانه صورت گیرد.
۷. مدرسه در حدّ امکان خود با توجّه به محدودیت رفت و آمد و مشکلات سلامتی برخی از همکاران سعی بر نظارت عمومی بر کارکرد دانش‌آموزان دارد، از این رو انتظار می‌رود که اولیای محترم نظارت مستمر بر کارکرد فرزند خود داشته باشند.
۸. ان شاءاللّه پس از بازگشایی مدرسه و با حضور دانش آموزان در مدرسه مطالب آموزش داده شده توسّط آموزگاران محترم مرور و در صورت نیاز بازآموزی خواهد شد.

در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای شما و دعا برای شفای عاجل بیماران، امیدواریم که با تلاش و همکاری والدین گرامی، برنامه ی آموزش و مطالعاتی دروس ارائه شده به صورت مطلوبی توسّط دانش‌آموزان اجرا گردد.
همچنین برای مشاهده بخش آموزش مجازی هر یک از پایه‌ها می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه فرمایید:
آموزش مجازی پایه سوم
آموزش مجازی پایه چهارم
آموزش مجازی پایه پنجم