با اهدای سلام و آرزوی سلامتی برای همه دانش‌آموزان و اولیای گرامی

به اطّلاع می‌رساند مطابق تقویم کاری مدرسه، ارزیابی‌های نیم‌سال اوّل از روز شنبه ۱۸ دی آغاز و طبق گروه‌بندی و برنامه‌‌ای که در انتهای این متن آمده است، برگزار خواهد شد.

با توجه به اهمّیّتِ ارزشیابی و تأثیر آن در یادگیری، مدرسه با لحاظ تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم از قبیل فاصله‌گذاری مناسب، شروع متفاوت زمان ارزیابی‌ها و محلّ استقرار دانش‌آموزان، تصمیم به برگزاری ارزیابی‌های فارسی و ریاضی به صورت حضوری برای تمامی دانش‌آموزان گرفته است. در همین ارتباط توجّه شما را به نکات اجرایی زیر جلب می‌نماییم.

  1. کلاس‌های درسی و فوق برنامه همه پایه‌ها، از روز شنبه ۱۸ دی تا سه‌شنبه ۲۱ دی تعطیل می‌باشد. همچنین کلاس‌های زبان هرمس در این ایام برقرار می‌باشد.
  2. ارزیابی پایانی ترم ۲ زبان هرمس روز شنبه مورخ ۱۱ دی در زمان کلاس زبان به صورت مجازی برگزار می‌گردد و به جهت استراحت دانش‌آموزان، کلاس‌ زبان هرمس روز چهارشنبه مورخ ۱۵ دی تعطیل می‌باشد.
  3. دانش‌آموزان لازم است حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع زمان تعیین شده در جدول گروه‌بندی در مدرسه حضور یابند و مجموعه تمرین‌ها و دفاتر مربوط به هر درس را در همان روز ارزیابی همراه خود بیاورند تا توسط آموزگاران ارزیابی ‌گردد.
  4. همچنین جهت سهولت و نظم در رفت و آمد خودروها در روزهای ۱۸ و ۱۹ دی‌ماه امکان پارک وسایل نقلیه در حیاط دبستان ۲ در مدت زمان ارزیابی فرزندتان فراهم می‌باشد.
  5. با تصمیم شورای مدرسه در بخش دیگری از درس‌ها ارزیابی سایر دروس به صورت مجازی برگزار می‌گردد.
  6. کلاس‌های درسی پایه اوّل و دوم سه‌شنبه ۲۱ دی ماه، به جهت استراحت دانش‌آموزان تعطیل خواهد بود.

برای مشاهده‌ی تقویم ارزیابی‌ها روی پایه مورد نظر کلیک نمایید.

ارزیابی