آموزش مجازی در مدرسه روزبه

این صفحه جهت آشنایی و راهنمایی شما در استفاده از آموزش مجازی طراحی شده و مجموعه فایل‌ها، ویدئوهای راهنما و روال‌های مرتبط در این قسمت قرار گرفته است.
جهت سهولت در دسترسی مجموعه محتوا موجود در این صفحه به صورت زیر گروه‌بندی شده است:

استفاده از سامانه آموزشی مجازی

سامانه آموزش مجازی مدرسه در بستر Moodle که یکی از معتبرترین سامانه‌های مدیریت آموزش در دنیا است پیاده‌سازی و طراحی شده است.

جهت ورود به سامانه آموزش مجازی از نام کاربری و رمزی که همیشه بوسیله آن وارد سامانه سها می‌شدید استفاده کنید.

همچنین نام کاربری و رمز عبور برای تمام اولیای گرامی در قالب پیامک نیز ارسال شده است. در صورتی که رمز را دریافت نکردید یا مشکل ورود دارید می‌توانید با مدرسه تماس گرفته و با مسئول پایه خود گفتگو کنید.

جهت استفاده از سامانه نیاز به مرورگر Chrome به‌روز شده دارید. جهت دریافت مرورگر کروم به قسمت دریافت فایل‌ها در انتهای صفحه ‌مراجعه نمایید.

ورود به سامانه آموزش مجازی

استفاده از کلاس مجازی

کلاس‌های مجازی همزمان مدرسه نیز در بستر یکی از سامانه‌های مطرح در دنیا با نام Adobe Connect اجرا می‌شود که به صورت اختصاصی در سرورهایی با مخاطب دانش‌آموزان مدرسه راه‌اندازی شده است.

برای ورود به کلاس مجازی نیازی به نام کاربری جداگانه ندارید بلکه با ورود به سامانه آموزش مجازی و انتخاب درس مورد نظر می‌تواند وارد کلاس شوید. جهت ورود به کلاس مجازی لطفا ویدئوی راهنما را مشاهده نمایید.

برای نصب نرم‌افزار Adobe Connect جهت ورود به کلاس مجازی می‌توانید فایل نصب را از قسمت دریافت فایل در انتهای این صفحه دانلود نمایید.

فعالیت‌های مجازی

علاوه بر حضور در کلاس مجازی، تکلیف‌ها و ارزیابی‌ها نیز در سامانه آموزش مجازی انجام خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با روش ارسال تکلیف با استاندارد مورد نیاز و شرکت در آزمون‌ها، حتماً ویدئوی راهنما را با دقت مشاهده نمایید.

دریافت فایل‌های مورد نیاز

فعالیت نام نرم افزار نسخه ویندوز نسخه اندروید نسخه ios
استفاده از سامانه آموزش مجازی نرم افزار  Google Chrome دریافت فایل دریافت فایل از پلی استوردریافت فایل از کافه بازار دریافت فایل
استفاده از کلاس مجازی نرم افزار Adobe Connect دریافت فایل دریافت فایل از پلی استوردریافت فایل از کافه بازار دریافت فایل
تایپ کلمات فارسی در کلاس همزمان کیبورد فارسی استاندارد Gita دریافت فایل
تبدیل عکس به pdf جهت ارسال تکلیف نرم افزار CamScanner و Pdf Redirect دریافت PdfRedirect دریافت CamScanner از پلی استوردریافت CamScanner از کافه بازار دریافت CamScanner
به اشتراک گذاری صفحه رایانه جهت برطرف کردن مشکل نرم افزار Anydesk دریافت فایل
رمز کلیه فایل های قابل دانلود rouzbeh می باشد.