آموزش زبان در روزبه

مؤسسه فرهنگی روزبه با توجه به اهمّیت یادگیری زبان‌های خارجی و تأثیر آن در ارتقای توانمندی‌های تحصیلی و شغلی افراد در جامعه، آموزش زبان انگلیسی را از پایه دوم دبستان تا سال‌های پایانی تحصیل در برنامه هفتگی تمام دانش‌آموزان قرار داده است. علاوه بر این در دبیرستان 2، با توجه به استقبال و علاقه‌مندی دانش‌آموزان کلاس‌های فوق‌برنامه‌ای چون مکالمه زبان انگلیسی و یا آموزش زبان فرانسه (در دو سطح) برگزار می‌شود.

مرکز آموزش زبان هرمس

آموزش زبان در دبستان روزبه

کلاس‌های آموزش زبان در دبستان روزبه از پایه دوم آغاز می‌شود. این کلاس‌ها با همکاری و نظارت مستقیم مؤسسه علوم و فنون هرمس در مدرسه برگزار می‌شود. در این کلاس‌ها که چهار ساعت از برنامه هفتگی دانش‌آموزان به آن اختصاص یافته است، مهارت‌های چهارگانه سخن‌گفتن، شنیدن، خواندن و نوشتن در سطح مقدّماتی و متناسب با شرایط سنّی دانش‌آموزان دبستانی ارائه می‌شود.

آموزش زبان در دبیرستان روزبه

کلاس‌های آموزش زبان از پایه ششم تا پایه یازدهم با همکاری کانون زبان ایران در مدرسه برگزار می‌شود. این کلاس‌ها در دو شاخه نوجوانان و بزرگسالان پیگیری می‌شود و به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که دانش‌آموزان بتوانند در پایان دوران تحصیل خود در دبیرستان روزبه، سطوح بزرگسال را به اتمام رسانده و مدرک پایان دوره را از کانون زبان ایران دریافت نمایند. چهار ساعت از برنامه هفتگی دانش‌آموزان به این کلاس‌ها اختصاص یافته است و در هر سال تحصیلی (به علاوه تابستان)، 4 ترم آموزشی در سطوح گوناگون ارائه می‌شود.

کانون زبان ایران در مدرسه روزبه

برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد آموزش زبان انگلیسی در هر یک از مقاطع تحصیلی، می‌توانید به صفحه مربوط به آموزش زبان در آن مقطع مراجعه فرمایید.